01.03.2020r.

I Niedziela Wielkiego Postu. Dzisiaj obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

Adoracja. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• w środę – św. Kazimierza, Królewicza, święto
  • w następną niedzielę – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami – ofiary na tacę będą przeznaczone na misje święte

Nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa w piątki: Czarny Bór o 16.30 dla dzieci i młodzieży i o 17.30 dla wszystkich, Borówno i Grzędy o 16.00.

Gorzkie Żale w niedziele: Borówno po mszy św., Grzędy o 10.00. W Czarnym Borze w tym tygodniu nabożeństwo będzie rano przed mszą św. i po sumie ze względu na projekcję filmu Najświętsze Serce – w kinie Apollo będzie możliwe obejrzenie do czwartku o godzinie 16.15. Zachęcam do obejrzenia dzisiaj lub w następne dni. W następną niedzielę Gorzkie Żale w Czarnym Borze będą rano o 7.00 i o 16.00 – te z kazaniem pasyjnym.

Zachęcam do wspólnego, modlitewnego rozważania Męki Pańskiej.

W poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja i po mszy św. spotkanie Koła.

We wtorek katecheza dla dzieci klas trzecich o godzinie 16.00 w salce.

Kandydatów do bierzmowania zapraszam we wtorek na mszę św. i po mszy na katechezę.

W środę po mszy św. spotkanie biblijne.

Kancelaria w czwartek od 16.00.

W czwartek po mszy św. spotkanie Rad Parafialnych.

Pierwszy piątek miesiąca: odwiedziny chorych od godziny 9.00, okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Droga Krzyżową

W sobotę w Borównie o godzinie 16.00 msza św. i później nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Możemy wpisywać do zeszytu intencje do wspólnej modlitwy.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 22 do 25 marca.

Dziękuje za sprzątanie kościoła i za ofiarę złożoną na cele kościelne.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Skalników 15abc.

Proszę, aby przy sprzątaniu kościoła sprzątać teraz także salkę parafialną.

Jezus przez 40 dni pości i jest kuszony.

Alina Szewczyk z Czarnego Boru

Jakub Dąbrowski ze Świebodzic       16, 23.02, 01.03.2020r.

Agnieszka Detyna z Czarnego Boru

Patryk Mieruński z Giżycka             23.02, 01, 08.03.2020r.