09.02.2020r.

V Niedziela Zwykła. Po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich.

• w poniedziałek – św. Scholastyki, dziewicy
  • we wtorek – NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Msza św. z modlitwą za chorych z naszej parafii będzie o godzinie 16.00 – połączona z sakramentem namaszczenia chorych
  • w piątek – świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy, święto

W środę po mszy św. spotkanie biblijne.

Kancelaria w czwartek od 16.00.

Trwają zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę do Fatimy – Santiago de Compostela – Lourdes. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie parafialnej. Koszt 4250 zł. + 90 EUR. Jeśli są chętne osoby to bardzo proszę po namyśle, ale w miarę szybko, zgłaszać się u proboszcza, abym mógł dać odpowiedź dotyczącą rezerwacji. Zachęcam do wspólnego pielgrzymowania. Pomyślmy – może np. dzieci rodzicom w prezencie zafundują taką pielgrzymkę?

Dziękuje za sprzątanie kościoła i za ofiarę złożoną na cele kościelne.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Skalników 12abc.

Proszę, aby przy sprzątaniu kościoła sprzątać teraz także salkę parafialną.

„Wy jesteście światłem świata.”

Dagmara Kaczanowska z Grząd

Bartłomiej Filip z Witkowa              02, 09, 16.02.2020r.