XXIX Niedziela Zwykła. Niedziela Misyjna – ofiary z tacy przeznaczymy na misje św.

Na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1810 zł. Bóg zapłać.

• we wtorek – św. Jana Pawła II, papieża
  • w następną niedzielę – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w następującym porządku:

• w Czarnym Borze w dni powszednie o godzinie 17.30. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. W poszczególne dni proszę o prowadzenie modlitwy: w poniedziałek – Koło Radia Maryja, we wtorek klasy 1-3, w środę klasy 4 – 6, w czwartek klasy 7 – 8, w piątek Boże nutki i ministranci, w sobotę – członkowie Żywego Różańca. W niedzielę różaniec o 7.00 i o 11.30
  • w Borównie różaniec o 17.00 a niedziele o 8.30
  • w Grzędach różaniec o 17.00 a w niedzielę o 10.00

W poniedziałek na mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania i po mszy św. będzie spotkanie formacyjne.

W środę wyjątkowo nabożeństwo będzie o 16.30 i msza św. o 17.00.

Kancelaria w czwartek od 16.00.

Za tydzień będziemy zbierać tacę inwestycyjną.

31 października odbędzie się w naszej parafii „Bal Wszystkich Świętych”. Msza św. o 16.00, po niej ostatnie nabożeństwo różańcowe i później w salce spotkanie i zabawy dla dzieci,  na które dzieci przebiorą się w stroje swoich ulubionych świętych. Przewidziane słodycze, konkursy i nagrody.

Dziękuje za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzach.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Kamiennogórska

Proszę, aby przy sprzątaniu kościoła sprzątać teraz także salkę parafialną.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Kalendarze na nowy rok po 3 zł. Są też kartki wspominkowe. Proszę o czytelne wpisywanie imion swoich zmarłych oraz o podanie swojego adresu. Wypełnione kartki proszę składać do przygotowanego przy bocznym ołtarzu koszyka.

Wytrwałość w modlitwie.