Dzisiaj zbieramy tacę inwestycyjną.

Dzieciom i nauczycielom z przedszkola dziękuję za przedstawienie nam Jasełek. Dziękuję Kołu Radia Maryja za przygotowanie prezentów dla dzieci.

Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie spotkania, wspólne modlitwy i życzliwe przyjęcie. Przyjęło nas ok. 80% mieszkańców. Dziękuję za złożone ofiary – są one przeznaczone na 3 cele: opłaty diecezjalne, fundusz parafialny i utrzymanie kapłanów.

• w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  • w środę – św. Jana Bosko, prezbitera
  • w sobotę – Ofiarowanie Pańskie. Msze św. z poświęceniem gromnic będą w Borównie o 9.00, w Grzędach o 16.00 i w Czarnym Borze o 18.00 – na tej mszy św. poświęcimy też świece i książeczki dla dzieci komunijnych – będą one do nabycia przed mszą św. – po 30 zł.

Odwiedziny chorych w Grzędach w piątek od 9.00, w Czarnym Borze w piątek od 10.30 i w Borównie w sobotę od 10.00.

W pierwszy piątek miesiąca adoracja od 17.30 i w tym czasie okazja do spowiedzi św.

W następną niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godziny 16.00.

Dziękuję za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej oraz za pranie i zmianę obrusów.

Dziękuję za sprzątanie kościołów.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Skalników 15abc.

Słowa Pisma spełniły się na Chrystusie.

Monika Woźny z Czarnego Boru

Piotr Woźny z Czarnego Boru 13, 20, 27.01.2019r.